🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LS Domain Uzantısı

1993 yılından itibaren resmi olarak Lesoto ülkesinin uzantısı olarak kullanılan .ls hükümet tarafından yalnızca tüzel kişilere verilen bir alan uzantısıdır. Özellikle şirket sahibi olan kişilerin işleri ile ilgili açacakları web siteleri ya da web sayfalarında kullanabilecekleri .ls uzantısı sayesinde Afrika’nın en kalabalık 40. Ülkesi olan Lesoto’da büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Afrika’da olduğu gibi, uluslararası bir uzantı olduğundan aynı zamanda tüm dünyada da pek çok kişiye ulaşabilen ve yaptığınız işi, hizmetleri ve ürünlerinizi daha geniş kitlelere profesyonel bir yöntemle ulaştırma şansı yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda son derece popüler olan uluslararası uzantı kodları sayesinde pek çok kişi ya da şirket daha global bir hedef kitleye ulaşmaktadır. Böylece hem rakiplere göre fark yaratmakta hem de çok daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedirler. Bu sayede kişiler hem gelirlerini daha fazla artırmakta hem de daha çok ziyaret edilen web adreslerine sahip olmaktadırlar. .ls uzantısı, gerekli tüm şartları yerine getiren tüzel kişilere, her bir adres için 10 yıla kadar süre ile verilmektedir. Dilerseniz alacağınız adresi, bir başka web sitesine de yönlendirebilirsiniz

Domain Detayları

Açıklama : "Lesotho" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Lesotho" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ls domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.