🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LT Domain Uzantısı

Avrupa’nın en kalabalık 32. Ülkesi olan Litvanya’ya ait olan resmi web uzantısı .lt hem tüzel kişilere, hem kuruluşlara hem de şahıslara verilmektedir. Her bir adres için verilen .lt uzantısı 10 yıllığına alınabilir. Pek çok Türk uzantısına göre daha pahalı olan uzantı uluslararası bir geçerliliğe sahiptir. Avrupa’da son derece popüler olan .lt uzantısı en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 160 bin kullanıcıya sahip olan uzantısı alarak siz de popüler bir web adresine sahip olabilir ya da kişisel bloğunuzu daha çok ziyaret edilebilir bir hale getirebilirsiniz. Pek çok avantajı da beraberinde getiren uzantı sayesinde hem Avrupa’da, hem de dünyanın pek çok ülkesinde hedef kitlenizi çok daha büyütebilir ve işinizi ya da kendinizi daha çok sayıda insana tanıtabilirsiniz. 1992 yılından beri aktif olarak kullanılan .lt uzantısına sahip olarak hem çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen sitelere sahip olabilir, uluslararası bir uzantıya sahip olmanın da avantajı ile hem de çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Litvanya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Litvanya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lt domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.