🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LU Domain Uzantısı

Lüksemburg ülkesinin üst düzey ülke kodu ve web uzantısı olan .lu 1995 yılından beri kullanılmaya devam edilmektedir. Avrupa’nın en kalabalık 41. Ülkesi olan Lüksemburg aynı zamanda .lu uzantısı ile Avrupa’da en çok tercih edilen 32. Alan koduna da sahip bir ülkedir. Üst düzey ve uluslararası bir kod olması nedeni ile son derece popülerdir. Lüksemburg hükümeti .lu uzantısını hem kişilere, hem de tüzel kişiliklere vermektedir. Web adresi ya da web sitesi için bu uzantıyı kullanabilir ve isterseniz şahsi bloğunuz için de bir sayfa edinebilirsiniz. Hedef kitlenizi ülkeniz dışında Avrupa’ya da entegre edebilir ve çok daha fazla kişiye ulaşarak ciddi ziyaretçi rakamlarına ulaşabilirsiniz. Son derece popüler olan .lu uzantısı sayesinde alacağınız web sitesi ile profesyonel bir adrese sahip olabilirsiniz. 1995 yılından beri kullanımda olan .lu, Lüksemburg hükümeti tarafından her bir adres için 10 yıllık sürelerle verilmektedir. Diğer uzantılara göre daha masraflı olsa da, alacağınız adres hem farklı, hem popüler hem de para kazandıran avantajlara sahip olacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Lüksemburg" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Lüksemburg" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lu domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.