🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LV Domain Uzantısı

Letonya’nın üst düzey ülke kodu olan .lv aynı zamanda web adresleri için de resmi olarak kullanılan uzantıdır. Avrupa’nın en kalabalık 34. ülkesi olan Letonya, son derece popüler olan uzantısı sayesinde Avrupa’da 28. sıraya yükselmiştir. Bu denli çok tercih edilen ve popüler olan .lv uzantısına sahip web adres, almak, blog açmak ya da web sitesi sahibi olmak da uluslararası bir avantajı da beraberinde getirmektedir. Hem şirket sahibi olanlara, hem de şahıslara verilen .lv uzantısı 1993 yılından itibaren kullanılmaktadır. Letonya’da iş yapan kişiler kadar, oraya yönelik bir hizmet sunanların da alabilecekleri uzantı sayesinde hem Almanca, hem İngilizce, hem Rusça, İspanyolca ve hem de Fransızca ile Çince bilen kişilere ulaşabilirsiniz. Son derece uluslararası bir kimliğe sahip olan .lv uzantısı sayesinde web siteniz üzerinden çok para kazanabilirsiniz. Hedef kitlenizi daha geniş tutmak dışında, isterseniz bu uzantıya sahip olan adresinizi de bir başka adrese yönlendirebilirsiniz. Web sitenizdeki uzantıların sizi daha popüler ve daha çok erişilebilir yaptığınız aklınızdan çıkarmamalısınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Letonya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Letonya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lv domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.