🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LY Domain Uzantısı

Ciddi iş ilişkileri içinde olduğumuz Libya ülkesine sahip olan .ly uzantısı ülkemizde de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Pek çok şirketin ve şahısın iş yapmak için tercih ettiği ve bağlantıları olduğu Libya Afrika’nın en kalabalık 34. Ülkesidir. Çok sayıda Türk’ün de yaşadığı ülkenin uluslararası web adresi uzantısı olan .ly sayesinde hem Afrika’da, hem Libya’da hem de uluslararası arenada çok geniş bir hedef kitleye sahip olabilirsiniz. Bulunduğu coğrafi alan içinde çok popüler olan uzantı sayesinde hem kişisel bir web sayfası adresi alabilir, hem de şirketiniz için büyük bir alanda etkili olacak web sitesi kurabilirsiniz. Şahıslara ve kuruluşlara verilen .ly uzantısı her bir adres için 2 yıllığına verilmektedir. Özellikle iş sahibi kişilerin hem sayfa ziyaretleri açısından, hem de yaptıkları iş ve hizmetlerin çok daha fazla kişiye ulaşabilmesi açısından büyük paralar kazanması da söz konusudur. Sahip olduğunuz adresi isterseniz başka bir web adresine de yönlendirebilirsiniz. Uzantı Libya’da 1988 yılından itibaren resmi olarak kullanılmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Libya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Libya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ly domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.