🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MC Domain Uzantısı

Monaco’ya ait üst düzey kod olan .mc aynı zamanda ülkenin resmi web adres uzantısıdır. 1995 yılından itibaren kullanımda olan .mc uzantısı bölgede son derece popüler bir durumdadır. Avrupa’da bulunan Monaco aynı zamanda en kalabalık 51. ülke konumundadır. Profesyonel ve popüler olan .mc uzantısı sayesinde şirketinizi uluslararası bir platformda tanıtabilir ve hedef kitlenizi hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da çok daha büyük rakamlarda tutabilirsiniz. Monaco hükümeti .mc uzantısını yalnızda şirket sahiplerine vermektedir. Bu uzantı sayesinde Monaco’daki işlerinizi takip edebilir ve uluslararası şirketler ile de iletişim içinde olabilirsiniz. Fransızca konuşulan Monaco’nun resmi uzantısı sayesinde, hem dünyanın en iyi web dili seçilen Fransızca uzantılı bir siteye sahip olabilir, hem de dünyada Fransızca konuşulan diğer ülke vatandaşları tarafından da ziyaret edilebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Bu sayede web siteniz üzerinden de para kazanmanız söz konusu olacaktır. Uzantıyı Fransızca alfabesindeki harfleri ve 0 ile 9 arasındaki sayıları kullanarak alabilirsiniz. Alacağınız .mc uzantısını her web adresi için 2 yıl süre ile alabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Monaco" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Monaco" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mc domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.