🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MG Domain Uzantısı

Madagaskar’ın ülke kodu ve üst düzey web alan kodu olan .mg ilk olarak 1995 yılında kullanılmış ve günümüzde de etkisini koruyan bir alan uzantısı olmuştur. Madagaskar, Afrika kıtasında bulunmaktadır ve aynı zamanda kıtanın en kalabalık 16. ülkesi konumundadır. Madagaskar bölgesinde son derece popüler olan .mg uzantısı sayesinde hem bireysel web siteleri blog sayfaları isimleri alabilir, hem de şirketiniz için web sitesi uzantısı satın alabilirsiniz. Online portallarınız için kullanabileceğiniz .mg uzantısı sayesinde çok geniş bir hedef kitle yaratabilir ve siteleriniz sayesinde çok para kazanabilirsiniz. Farklı bir alan uzantısı alarak popülerliğinizi artırabilir ve şirketiniz ya da web siteniz için profesyonel bir vizyona sahip olabilirsiniz. Yerel müşteri kitleniz dışında uluslararası platformlarda da isminizi duyurabilirsiniz. Hem bireylere, hem de şirketlere verilen .mg uzantısı Madagaskar tarafından her bir web adresi için 2 yıllığına verilmektedir. Alacağınız yeni web sitesi ya da adresini isterseniz farklı bir web adresine de yönlendirebilir ve böylece çok daha fazla kişi tarafından ziyaret edilen sitelere sahip olabilirsiniz. Hedefleyeceğiniz pazarın ve kitlenin çok daha fazlasına ulaşmak için .mg uzantısını kullanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Madagaskar" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Madagaskar" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mg domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.