.MH Domain Uzantısı

1996 yılından itibaren Marshall Adaları için üst düzey alan adı olarak kullanılan .mh uzantısı alarak kişisel web sayfanıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik sadece kişisel web sayfaları ya da web siteleri için değil, aynı zamanda şirketiniz için de .mh alan uzantısını kullanabilirsiniz. Pek çok bilinen uzantıların dışında uluslararası niteliği olan bir alan uzantısı kullanmak hem sitelerinize profesyonel bir bakış açısı getirecek, hem de popüler uzantılardan birine sahip olmanın avantajlarını yaşayacaksınız. Çok daha yüksek rakamlara ulaşabilecek olan hedef kitleye bu uzantıyı kullanarak ulaşmanız mümkündür. Son yıllarda pek çok kişi ve tüzel kişiler tarafından popüler bir şekilde kullanılan .mh uzantısı sayesinde siteniz üzerinden kolaylıkla çok daha fazla para kazanma şansınız olacaktır. Bilinen yerli uzantılara daha az para ödemeniz söz konusu iken, bu tip uluslararası ve profesyonel uzantılara sahip olmak elbette biraz daha fazla ücret ödemeyi getirmektedir. Ancak yerel Pazar dışında daha global bir bakış açısına sahipseniz ve daha çok insan tarafından ziyaret edilmek istiyorsanız alacağınız .mh uzantısı sayesinde hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Marshall Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Marshall Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mh domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.