🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MK Domain Uzantısı

Yeni bir web sitesi ya da web sayfası adresi mi almak istiyorsunuz? O halde siz de son yıllarda çok popüler olan uluslararası ülke kodlarından oluşan uzantılardan birini satın alabilirsiniz. Pek çok kişinin alışıldık ve bildik uzantılar dışında daha popüler ve uluslararası bir geçerliliğe sahip olan uzantılar edinmesi sıklıkla rastlanılan bir durumdur. Böyle bir isteğiniz varsa Makedonya’nın resmi web alan uzantısı olan .mk size göre olabilir. Avrupa2nın en kalabalık 35. Ülkesi olması hedef kitlenizin de oldukça büyük rakamlara ulaşmasını sağlayabilir. Türkiye ile de pek çok iş ilişkisi içinde olan Makedonya’da iş yapmak istiyorsanız .mk uzantısı sayesinde kendinizi ve şirketinizi çok daha profesyonel şekilde tanıtabilirsiniz. Hem bireysel, hem de tüzel kişilere kullanım alanı sağlayan .mk uzantısı sayesinde web siteleriniz üzerinden kolaylıkla para kazanabilirsiniz. 1993 yılından itibaren Makedonya’nın resmi web alan uzantısı olan .mk her bir web sitesi için 2 yıllık bir süreliğine verilmektedir. Siz de kendinize çok popüler olan uluslararası bir alan kodu uzantısı alarak etkili bir internet kimliğine sahip olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Makedonya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Makedonya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mk domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.