🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.ML Domain Uzantısı

Web sitesi uzantısı almak istiyorsanız uluslararası uzantılardan birini tercih edebilirsiniz. Son yıllarda çok popüler olan ülke kodlarından oluşan uzantılardan biri de .ml uzantısıdır. Malinin ülke alan kodu olan ve uluslararası web uzantısı olan ml. sadece şirketler tarafından alınabilmektedir. Afrika’da bulunan Mali, aynı zamanda kıtanın en kalabalık 23. Ülkesidir. Şirket sahibi olan ve Afrika’da iş yapan kişiler için .ml uzantısı web sitesi satın almak her şeyden önce hedef kitlenin son derece geniş olması ihtimalini de beraberinde getirmektedir. Ürünlerini ve hizmetlerini hem yereli hem de uluslararası platformda tanıtmak isteyen şirket sahipleri için .ml uzantısı oldukça popüler bir hizmettir. 1993 yılından itibaren Mali’nin resmi uzantısı olan .ml ile siz de farklı bir uzantı sahibi olarak rakiplerinize bu alanda da fark atabilirsiniz. Son derece profesyonel bir görünüme de neden olan .ml uzantısı almak istediğinizde her bir adres için 10 yıllığına kullanım hakkı da satın almış olursunuz. Resmi dili Fransızca olan Mali uzantılı web adresi tüm dünyada Fransızca konuşulan ülkelerde de sitenizin ziyaret edilmesi anlamına gelmektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Ascension Island" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Ascension Island" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ml domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.