🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MM Domain Uzantısı

Web uzantılarında yabancı ülkelerin kodları ile site sahibi olmak son yıllarda oldukça popüler bir uygulama haline gelmiş durumda siz de şirketiniz için ya da şahsi web sayfanız ya da bloğunuz için bir web adresi almak istiyorsanız bu trendden yararlanabilir ve Myanmar’ın uluslararası üst düzey alan kodu olan .mm uzantısını alabilirsiniz. Asya kıtasında bulunan Myanmar aynı zamanda en kalabalık 14. Asya ülkesi durumundadır. Uzantı sayesinde hedef kitlenizi genişletebilir ve web siteleriniz üzerinden çok para kazanabilirsiniz. Myanmar’da kullanılan dilin İngilizce olması da aslında hedef kitlenizin tüm dünya genelinde İngilizce konuşulan her yerdeki kişileri kapsayacağını da bilmek gerekir. Bulunduğu da alanda çok popüler olan Mynamar’ın .mm uzantısına sahip olduğunuzda her bir web adresi için maksimum 10 yıllığına süre sahibi olabilirsiniz. Kişisel bloğunuz ya da şirket web adresinizi isterseniz başka bir internet adresine de yönlendirebilişiniz. Özellikle böyle bir uzantı sahibi olmak uluslararası platformda işler yapan firmalar için son derece avantajlı ve bir o kadar da önemli bir durumdur.

Domain Detayları

Açıklama : "Myanmar" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Myanmar" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.