🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MN Domain Uzantısı

1995 yılı itibari ile Moğolistan’ın resmi web uzantısı olan .mn aynı zamanda ülkenin üst düze etki alan kodudur. Asya’da bulunan Moğolistan kıtanın en kalabalık 45. ülkesidir. Kendi bölgesinde çok popüler olan ülkenin web uzantısı olan .mn de aynı popülerliğe sahiptir. Moğolistan’la iş yapan şirket sahipleri ya da Asya kıtasında iş yapma durumunda bulunan firmalar için .mn uzantısı sahibi olan web adresleri, web siteleri almak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Rakip firmalarla kıyaslandığında uluslararası bir ülke kodu ile biten web adresi sahibi olmak hedef kitlenin de yerellikten uzaklaşarak global bir odak noktasına hareket etmesi anlamına gelir. Bu durumda hem ziyaretçi sayısı anlamında büyük rakamlara ulaşılabilir hem de site üzerinden daha çok para da kazanabilirsiniz. Hem şirketlere hem de bireylere verilen .mn uzantısı her adres için 2 yıllık sürelerle verilmektedir. Moğolca konuşulan Moğolistan’da aynı zamanda internet sitelerinde İngilizce, Rusça, İspanyolca ve Fransızca gibi en popüler diller de kullanılmakta olduğundan çok sayıda insana ulaşmanız mümkündür.

Domain Detayları

Açıklama : "Moğolistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Moğolistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mn domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.