🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MO Domain Uzantısı

Web sitesi açmak istenildiğinde alınacak adres ve uzantısı son derece önemlidir. Bu noktada kişinin mutlaka hedefini belirlemesi ve nasıl bir web sitesi sahibi olmak istediğini ve hedef kitlesinin kimler olduğunu ii belirlemesi gerekmektedir. Günümüzde artık insanlar bulundukları ülke sınırlarını aşan işler yapmak istedikleri için yerel uzantılar yerinde uluslararası kodlardan oluşan ülke kodlarını web adres uzantısı olarak seçmektedirler. Bu kodlardan biri de Makao’nun uluslararası üst düzey alan kodu olan .mo uzantısıdır. Makao bir Asya ülkesidir ve aynı zamanda Asya kıtasının da en kalabalık 49. ülkesidir. Ülkenin bulunduğu coğrafi bölgede .mo kodu son derece popüler olduğu gibi tüm dünyada da sıklıkla kullanılan web alan uzantılarından biridir. Yalnızca tüzel kişilere verilen uzantı sayesinde firmanızın Asya’da tanınabilmesini sağlayabilir, ürün ve hizmetlerinizi yerel kitleler dışında uluslararası platformlarda da tanıtabilme şansı bulabilirsiniz. 1992 yılından beri Makao’nun resmi web alan uzantısı olan .mo sayesinde siz de etkili bir web adresine sahip olabilirsiniz. Uzantıyı her adresinizi için 2 yıllığına alabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Ascension Island" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Ascension Island" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mo domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.