.MQ Domain Uzantısı

Martinik ülkesinin resmi üst düzey ülke kodu olan .mq aynı zamanda tüm dünyada popüler olarak kullanılan web adres uzantıları arasında da yer almaktadır. Kuzey Amerika’da bulunan Martinik, kıtanın da en kalabalık on sekizinci ülkesi durumundadır ve bölgede son derece popülerdir. Martinik’e ait olan .mq uzantısı 1997 yılından itibaren kullanımda bulunmaktadır. Ülke tarafından hem bireylere, hem de şirketlere kullanım izni verilmektedir. Her bir adres için 10 yıllığına alınabilen uzantı sayesinde web sitenize profesyonel bir görünüm kazandırabilir ve çok geniş kitlelere ulaşabileceğiniz için aynı zamanda web adresiniz üzerinden de para kazanabilirsiniz. Alacağınız adresi isterseniz farklı bir web sitesine yönlendirerek de daha çok kişiye ulaşabilir ve daha çok ziyaret edilen sitelere sahip olabilirsiniz. Fransızca konuşulan Martinik’in .mq uzantısı sayesinde tüm dünyada Fransızca konuşulan ülke insanları tarafından da ziyaret edilebilir ve şirketiniz ya da web sayfanızın pek çok kişi tarafından ilgiyle takip edilmesine olanak sağlayabilirsiniz. Uluslararası alan uzantıları yerel uzantılara göre biraz daha maliyetlidirler.

Domain Detayları

Açıklama : "Martinik" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Martinik" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mq domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.