🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MS Domain Uzantısı

Montserrat’ın ülke kodu ve üst düzey etki alanı olan .ms uzantısını alarak şahsi blog sayfanıza ya da kişisel web adresinize sahip olabilirsiniz. Şirketlere ve kişisel web adresi almak isteyenlere verilen .ms kodu sayesinde Kuzey Amerika’da oldukça popüler bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir görünüme de neden olan .ms uzantısı ile sitenizi de popüler hale getirebilirsiniz. Şirket sahibi iseniz Kuzey Amerika’nın en kalabalık 37. Ülkesi olan Montserrat’ın resmi kodu ve web uzantısı olan .ms sayesinde hem ülkede hem de kıtada pek çok kişiye ulaşabilirsiniz. Şirket sahibi kişilerin bu uzantı ile alacakları sitelerde kendi işlerini, hizmetlerini ve ürünlerini çok daha kolay bir şekilde ulaştırabilmeleri de söz konusudur. İsterseniz alacağınız web sitesi ya da adresini başka bir adrese de yönlendirebilirsiniz. Uluslararası alan kodları sayesinde çok para kazanabilirsiniz. .ms alan kodu her adres için 10 yıllığına tescil edilebilmektedir. 1997 yılından beri ülkenin resmi web uzantısıdır. Montserrat’ın resmi dili İngilizcedir. Bu nedenle İngilizce konuşulan tüm ülkelerde web sitenizin ziyaret edileceğiniz de düşünebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Montserrat" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Montserrat" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ms domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.