🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MT Domain Uzantısı

Malta ülkesinin uluslararası ülke kodu ve etki alanı olan .mt tüm dünyada da oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Malta Avrupa’da bulunan ve aynı zamanda kıtanın en kalabalık 42. ülkesidir. Bu uzantı ile alınacak web sitelerinin kıta üzerinde etkili olacağını da bilmek gerekir. Tüm Malta’da olduğu gibi aynı zamanda tüm Avrupa kıtasında da ciddi bir hedef kitleye sahip olabilirsiniz. Malta tarafından yalnızca tüzel kişilere verilen .mt uzantısı 1992 yılından beri ülkenin resmi alan uzantısı olarak kullanılmaktadır. Özellikle yerel ve uluslararası işler yapan şirketler için son derece uygun bir uzantıdır. Malta ile iş yapan ya da yapmak isteyen tüzel kişiler ya da Avrupa kıtasında pek çok kişiye ulaşabilmeyi hedefleyen şirketler için .mt uzantısı alarak iş ile ilgili avantajlar yakalamak ve rakiplerinden bir adım öne geçmek mümkündür. Malta’ nın resmi dili İngilizce’dir. Dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce sayesinde bütün dünyada çok sayıda kişinin web sitelerinizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz sitenizi başka bir web adresine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Malta" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Malta" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mt domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.