.MV Domain Uzantısı

Maldivler’in üst düzey etki alanı ve uluslararası alan kodu olan .mv son derece popüler alan uzantılarından biridir. Pek çok kişinin kullandığı uzantı hem Maldivler’in bulunduğu Asya kıtasında hem de dünyanın pek çok ülkesinde revaçta bir durumdadır. Yalnızca tüzel kişilere kullanım izni verilen .mv uzantısı ile pek çok şirket sahibi marka olma yolunda profesyonel adımlar atmakta ve aynı zamanda isimlerini ve markalarını daha uluslararası bir platformda tanıtma imkanı bulmaktadırlar. 1996 yılından itibaren Maldivler’in web alan uzantısı olarak kullanılan .mv ile siz de şirketiniz için etkili bir web sitesi adresi satın alabilirsiniz. Asya’nın en kalabalık 52. ülkesi olan Maldivler’de kullanılan dil de Maldiv dilidir. Ancak bu yere dilin dışında dünyanın en popüler 6 dili olan İngilizce, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Çince de kullanılan diller arasındadır. Bu nedenle alınan .mv uzantısı sayesinde tüm dünyada geçerliliği olan ve hedef kitlesi son derece geniş bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Uzantı her bir web adresi için 10 yıllığına verilmektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Maldivler" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Maldivler" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mv domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.