🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MW Domain Uzantısı

Malavi ülkesinin ülke kodu olan ve aynı zamanda web etki alan uzantısı olan .mw uzantısı son yıllarda son derece popüler bir hale gelmiştir. Dünyada pek çok kişi bu uzantıyı kullanmakta iken artık ülkemizde de pek çok kişi ve şirket de web adresinin uzantısını .mw olarak almaktadır. Malavi Afrika’da bulunan bir ülkedir ve aynı zamanda Afrika’nın en kalabalık 21. ülkesidir. Coğrafi bölgesinde çok popüler olan ülkenin web alan uzantısı da oldukça popüler bir durumdadır. Uzantı Malavi tarafından hem bireylere hem de şirketlere verilmektedir. 1997 yılından beri kullanımda olan web uzantısını alarak siz de Afrika kıtasında büyük bir hedef kitlesine ulaşabilirsiniz. Malavi’de kullanılan ortak dil İngilizcedir ve bu nedenle alınan web sitesi adresi tüm dünyada bu dili kullanan ülke vatandaşları tarafından ziyaret edilebilir. Bu nedenle web siteniz üzerinden ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Malavi ülkesi .mw uzantısını her bir adres için 2 ile 10 yıllık sürelerle vermektedir. Siz de kendinize uluslararası bir uzantı alarak sitenizi son derece popüler bir hale getirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Malawi" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Malawi" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.