🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MY Domain Uzantısı

Malezya’nın üst düzey etki alan ismi olan ve aynı zamanda uluslararası kodu olan .my 1987 yılından beri Malezya’nın resmi alan uzantısı olarak kullanılmaktadır. Malezya, Asya’da bulunan en kalabalık 16. Ülkesi olduğu gibi hem bölgede hem de dünyada son derece popülerliği olan bir ülkedir. Pek çok firmanın Malezya ile iş yaptığı günümüzde .my uzantısı alan şirketler hem ülke ile yaptıkları işte, hem de bölge insanın kolay ulaşabilmek adına büyük avantajlar yakalamaktadırlar. Ülkemizde de pek çok şirket sahibi web adreslerini .my uzantısı ile alarak hedef kitlelerini büyütmekte ve daha profesyonel bir marka haline gelmek için adım atmaktadırlar. Asya’da bulunan Malezya’nın alan uzantısı sayesinde aynı zamanda Asya kıtasında da çok sayda kişiye ulaşabilir ve web sayfanız üzerinden ciddi paralar kazanabilirsiniz. Malezya hükümeti web sitesi uzantısını her bir adres için 5 yıl süre için verilmektedir. Siz de kendinize .my uzantılı bir web sitesi adresi alarak dünyanın en değerli 8. Alan koduna sahip popüler bir siteye sahip olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Malezya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Malezya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .my domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.