🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.MZ Domain Uzantısı

Mozambik ülkesinin uluslararası ülke kodu olan .mz aynı zamanda Mozambik’in resmi web etki alan kodudur. İnternet kodu 2370715 olan ülke Afrika’nın en kalabalık 15. Ülkesidir. Mozambik ülkesinin web alan uzantısını hem bireyler, hem de şirketler kolaylıkla satın alabilirler. 1992 yılından itibaren ülkenin web alan uzantısı ve ülke kodu olan .mz sayesinde Afrika’ya yön elik bir iş planlaması içindeyseniz son derece profesyonel ve popüler bir uzantıya sahip olabilirsiniz. Alacağınız uluslararası uzantılar sayesinde yerel hedefler y3rine daha global bir bakış açısı ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilir ay da şahsi web sitesi ya da bloglarınız sayesinde çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Mozambik ülkesinin resmi dili Portekizce’dir. Ülkenin .mz uzantısı le alacağınız web adres ile Mozambik halkına ulaşabilir, aynı zamanda bölge insanına da seslenebilir ev kendinizi, yaptıklarınızı ya da şirketinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Yerel uzantılı web siteleri yerine tüm dünyada popüler bir şekilde kullanılan ülke alan kodları alarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Mozambik ülkesi .mz uzantısını 1 ile 10 yıl aralığındaki süreler için vermektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Mozambik" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Mozambik" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .mz domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.