🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NA Domain Uzantısı

Domain seçimi yaparken elbette ki isminizin Google aramalarında listenin en üst kısmında çıkmasını arzu edersiniz. Bu nedenle domain seçimi yaparken oldukça dikkatli olmakta fayda vardır. Alacağınız domainin uzantısı da bir o kadar önemlidir. Unutmamak gerekir ki seçeceğiniz domain uzantısı hedef kitlenizi de belirleyecek ve ziyaretçiler için de büyük önem taşır. Bu nedenle eğer yerel bir web sitesi düşünüyorsanız ona uygun bir uzantı almalısınız aksi halde uluslararası bir uzantı istiyorsanız Namibya’nın uluslararası alan kodu olan ve aynı zamanda ülke kodu olan .na gibi bir uzantı ile de hedef kitlenizi yerellikten uzaklaştırabilir ve tüm dünyaya açılabilirsiniz. Namibya Afrika’da bulunan ve aynı zamanda ülkenin en kalabalık 41. ülkesidir. Namibya’ya ait olan .na uzantısı aynı zamanda ülkenin bulunduğu coğrafi bölgede de çok popüler. Tüzel kişiler dışında bireysel olarak da verilen uzantı her bir adres için 5 yıldır. Alacağınız uzantı sayesinde hem kişisel web sitenizi, hem bloğunuzu hem de web adresinizi profesyonel bir şekilde hedef kitlenize sunabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Namibya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Namibya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .na domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.