🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NC Domain Uzantısı

Yeni Kaledonya’ya ait olan .nc uzantısı hem uluslararası ülke kodu olarak kullanılmakta, hem de üst düzet etki alan uzantısı olarak da kullanılmaktadır. 1993 yılı itibari ile kullanımda olan .nc uzantısı pek çok birey ve şirket için kullanılabilir durumdadır. Okyanusya’da bulunan Yeni Kaledonya nüfus olarak en kalabalık 9. ülkedir. Hem kişisel blog sayfası, hem web sitesi adresi için bu uzantıyı satın alabilirsiniz. Özellikle son yıllarda pek çok kişi uzantılar konusunda artık yerel uzantılar dışında uluslararası platformlarda bir marka haline gelmek istediği için yabancı ülke kodlarını uzantı olarak satın almaktadırlar. Yeni Kaledonya ülkesinin resmi dili de Fransızca olduğundan bu uzantı başka avantajları da beraberinde getirmektedir. Özellikle dünyanın en çok konuşulan ve kullanılan 5 web dili olan Fransızca sayesinde alacağınız web adresi çok sayıda kişi tarafından ziyaret edileceğinden siteniz üzerinden de büyük paralar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetlerinizi ve ürünlerinizi de dünyanın pek çok ülkesindeki insanlara ulaştırabilirsiniz. Her bir web sitesi için .nc uzantısını 1 ile 10 yıl arasında satın alabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Yeni Kaledonya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Yeni Kaledonya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .nc domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.