🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NE Domain Uzantısı

Etkili bir domain mi almak istiyorsunuz? Alacağınız web adresinin hem yerel kitlelere, hem de uluslararası platformda kabul gören bir uzantıya sahip olmasını mı istiyorsunuz? O halde siz de son yıllarda çok popüler olan yabancı ülkelerin kodlarından oluşan üst düzey alan uzantılarından birine sahip olabilirsiniz. Nijer ülkesinin ülke kodu ve alan uzantısı olan .ne sizin için uygun olabilir. Afrika’nın en kalabalık 20. Ülkesi olan Nijer, .ne uzantısını herkese vermektedir. İster şahsi bir blog sayfası açın, isterseniz de şirketiniz için web sitesi adresi satın alın. Her şekilde alacağınız uzantı sayesinde uluslararası bir popülerlik yakalamanız söz konusu olacaktır. Profesyonel bir site adresi ve alan uzantısı sahibi olarak hedef kitlenizi de büyütebilirsiniz. 1996 yılından beri Nijer’in alan kodu olarak kullanılan .ne uzantısı sayesinde hem kendinizi hem de şirketinizi çok büyük kitlelere ulaştırabilir ve tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Alacağınız web sitesi için .ne uzantısını 10 yıl boyunca kullanma şansına da sahip olabilir ve global bir web sayfası sahibi olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Nijer" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Nijer" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ne domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.