🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NF Domain Uzantısı

Yerel bir uzantı yerine daha etkili bir web adresi uzantısı olarak kullanılan ülke kodları ülkemizde de pek çok kişinin tercih ettiği durumlardan biridir. Popüler olan ülke kodları uzantıları içinde Norfolk Adası’nın web alan uzantısı olan .nf’yi de seçebilirsiniz. Okyanusya’da bulunan Norfolk Adası aynı zamanda en kalabalık 23. ülke durumundadır. Hem bireysel, hem de tüzel kişiler tarafından kullanılabilir olan .nf uzantısı sayesinde bölge halkına ve bölge ülkelerinde yaşayan insanlara ulaşma şansı da yakalayabilirsiniz. 1996 yılından itibaren Norfolk Adası’nın resmi web alan uzantısı olan .nf ile hizmetlerinizi, düşüncelerinizi, paylaşımlarınızı ve şirketinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırabilir ve tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Resmi dili İngilizce olan Norfolk Adası’na ait bir uzantı sayesinde bölgeye ulaşmak dışında aynı zamanda resmi web dili olan ve dünyanın en çok kullanılan dili olan İngilizce konuşan tüm insanlara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uzantıyı satın aldığınızda her adres için en fazla 5 yıl süre boyunca kullanma hakkına da sahip olursunuz. Popüler bir web adres uzantısı için ülke kodlarını kullanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Norfolk Adası" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Norfolk Adası" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .nf domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.