🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NG Domain Uzantısı

Nijerya’nın ülke kodu olan .ng aynı zamanda ülkenin resmi web alan uzantısıdır. Afrika’da bulunan ve aynı zaman da nüfus açısından kıtanın en kalabalık 1. Ülkesi olan Nijerya’nın alan uzantısı sayesinde son derece popüler bir web adresine sahip olabilirsiniz. Yerel hedef kitleniz dışında aynı zamanda, Afrika’nın en kalabalık ülkesinde de ciddi bir kitle tarafından da takip edilebilirsiniz. Bu sayede sahip olacağınız web sitesi üzerinden büyük paralar da kazanabilirsiniz. Hem kıtada hem de coğrafi bölgede büyük bir kitleye sahip olan Nijerya’ da kullanılan dil İngilizcedir. Dünyanın resmi web dili olarak kabul edilen İngilizce sayesinde çok büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Alacağınız .ng uzantısı sizi yerel kitleler dışında dünyanın pek çok ülkesinden ziyaretçilerle buluşturacaktır. Şahıslara ya da tüzel kişilere verilen .ng uzantısı her bir web sitesi için 10 yıl boyunca tescil edilebilir. Yerel uzantılar yerine, sizi daha global platformlara taşıyan uzantılardan seçim yapmanız rakiplerinize fark yaratmanız için de oldukça önemli bir kriterdir. Dilerseniz sitenizi başka bir web sitesine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Nijerya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Nijerya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ng domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.