🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.Nİ Domain Uzantısı

Domain almak isteyen kişiler son zamanlarda genellikle adres alan uzantılarını yabancı ülkelerin uluslararası resmi kodlarından seçmektedir. Üst düzey etki alanı uzantıları sayesinde, kişiler web siteleri web adresleri ya da blogları sayesinde yerel kitleler haricinde uluslararası platformlarda da çok sayıda kişiye ulaşabilmeyi tercih etmektedirler. Kuzey Amerika’da bulunan Nikaragua’nın üst düzey etki alan kodu ve aynı zamanda ülke kodu olan .ni sayesinde siz de web sitenizi çok daha büyük kitlelere ulaştırabilir ve siteniz üzerinden çok daha büyük paralar kazanabilirsiniz. Şirketlere kullanım izni verilen .ni uzantısı sayesinde şirketinize rakip olan diğer firmalara karşı büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz. Kuzey Amerika’da kullanılan en değerli uzantılar arasında olan .ni, öte yandan 9. Favori uzantıdır. Bu nedenle de uzantıyı kullanmak pek çok açıdan popülerlik kazandırabilir. 1989 yılından itibaren Nikaragua’nın resmi alan uzantısı ve ülke kodu olarak bilinen .ni her web sitesi için en fazla 10 yıl süre için verilmektedir. Kuzey Amerika’nın en kalabalık 11. Ülkesi olan Nikaragua’nın uzantısı sayesinde bölgede ve kıtada geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Nikaragua" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Nikaragua" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ni domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.