🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NO Domain Uzantısı

Kuzey ülkelerinde çok sık kullanılan ve oldukça popüler olan .no uzantısı Norveç’e aittir. Ülkenin resmi ülke kodu ve aynı zamanda üst düzey etki alan uzantısı olan .no yalnızca tüzel kişilerin kullanımına müsaade edilen bir uzantıdır. Norveç ile iş ilişkileri olan firmalar için alacakları web sitesi adreslerinde kullanabilecekleri son derece etkili ve profesyonel bir uzantıdır. Bugün Avrupa’da yarım milyondan fazla adresin alan uzantısı .no’dur. Avrupa’nın en kalabalık 25. ülkesi olan Norveç resmi web uzantısını her adresi için 1 ile 10 yıllık süreler için tescil izni vermektedir. 1983 yılından itibaren kullanımda olan .no uzantısı ile siz de şirketiniz için prestijli bir web sitesi adresi satın alabilirsiniz. Hem Norveç’te, hem de Kuzey Avrupa’da geniş kitlelere yaptığınız işleri ve şirketinizi tanıtma şansı bulabilirsiniz. Son derece popüler olan .no uzantısı ile alacağınız web adresinizi isterseniz farklı bir adrese de yönlendirebilirsiniz. Tüm dünyada çok sempatik bulunan bir uzantı olduğundan popülerliği de giderek artmaktadır. Alacağınız uzantı sayesinde, hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabileceğinizi ve sahip olduğunuz site üzerinden çok büyük paralar kazanabileceğinizi de unutmamalısınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Norveç" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Norveç" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 3 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Evet Aktivasyon süresi :
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Evet Aktivasyon süresi : Sadece 1 yıl uzatma yapılabilir
Fiyatlandırma : Yeni .no domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilebilir
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.