🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NR Domain Uzantısı

Alan uzantısı seçimi son derece önemli bir konudur, zira alacağınız uzantının hedef kitle seçiminize uygun olması gerekmektedir. bu şekilde hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay olur ve çok da büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu nedenle alan uzantısı seçimi yaparken daha geniş kitlelere ulaşmak ihtiyacı içindeyseniz siz de yabancı ülkelerin alan kodlarından faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Örneğin .nr uzantısı alarak Nauru ülkesinin hem ülke kodu olan, hem de üst düzey etki alan kodu olan .nr sayesinde hem yerel kitlelerinize, hem de Okyanusya kıtasındaki en kalabalık 22. Ülkesi olan Nauru’da ciddi bir kitleye sahip olabilirsiniz. Şahıslara ve bireylere verilen .nr uzantısı ile kişisel web sayfası ya da blog açabileceğiniz gibi, aynı zamanda şirketiniz ile ilgili bir web sitesi açabilir ve hizmetlerinizi ya da iş alanınızı hedef kitlenize ulaştırarak daha çok avantaj elde edebilirsiniz. 1998 yılından beri kullanılan .nr uzantısı her bir web adresi için 2 yıllığına verilmektedir. İstediğiniz isimle tescil ettirebilirsiniz. Ziyaretçi sayısını artırmak isteyenler için global uzantılar kullanmak çok daha avantajlıdır.

Domain Detayları

Açıklama : "Nauru" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Nauru" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .nr domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.