🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.NU Domain Uzantısı

İnternet siteleri içinde çok ziyaret edilen ve para kazanmak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Web sitenizin çok ziyaret edilmesinin pek çok yolu ve yöntemi vardır. Bunlardan biri ise henüz siteyi oluştururken dikkat etmeniz gereken alan uzantısı meselesidir. Alan uzantısı seçimi yaparken mutlaka hedef kitlenizi doğru belirlemelisiniz. Yerel kitlelere mi yoksa daha küresel çapta bir ziyaretçi mi hedeflediğinizden emin olmalısınız. Yerellikten uzak bir alan kodu kullanmanız sitenizin tüm dünya vatandaşları tarafından daha çok ziyaret edilmesine sebep olacaktır. Bu yüzden ülke kodlarından oluşan uzantılardan yararlanabilirsiniz. .nu uzantısı Niue ülkesine ait bir internet alan uzantısıdır. Aynı zamanda ülkenin uluslararası temsil kodudur. Okyanusya’da bulunan Niue’deki kıtanın en kalabalık 24. ülkesi konumundadır. 1997 yılından beri .nu uzantısı ülkenin resmi kodu ve uzantısı olarak kullanılmaktadır. Ülkede Niuen dili kullanılmaktadır. Bu uzantıya sahip bir adres alabilir ve ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz ve böylece hedef kitlenizin sayısını yükseltebilir, daha çok para kazanabilirsiniz. İsterseniz sitenizi başka bir siteye de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Niue " için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Niue " ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 3 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir
Kayıt Süresi : Minimum 2 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .nu domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.