🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PA Domain Uzantısı

Panama’nın internet kodu olan ve aynı zamanda uluslararası ülke kodu ve üst düze etki alanı uzantısı olan .pa, dünyanın en sempatik 8. İnternet uzantısı seçilmiştir. Bu nedenle de son derece popüler bir web alan uzantısıdır. Pek çok kişi bu uzantıya sahip olmak istemektedir. Kuzey Amerika’da bulunan Panama aynı zamanda kıtanın en kalabalık 14. Ülkesidir. Ülkede kullanılan ve çok da popüler olan .pa uzantısı yerel bir bağlılık işareti olduğu gibi aynı zamanda güven veren bir duruma da sebep olmaktadır. Yalnızca tüzel kişilere verilen .pa uzantısı sayesinde pek çok şirket işleriniz Panama’da tanıtma fırsatı bulurken, daha geniş kitlelere de ulaşma şansını yakalamaktadır. Panama dışında aynı zamanda Kuzey Amerika’da da kendilerini tanıtma fırsatı bulmak iş sahipleri için son derece önemlidir. Şirket web sitenizin alan kodunu ,pa uzantısından seçebilirsiniz. Uzantı her bir web sitesi adresi için 2 ile 10 yıl aralığındaki sürelerle tescil ettirilmektedir. Açacağınız şirket web sitesini ise isterseniz bir başka web sitesi adresine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Panama" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Panama" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pa domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.