🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PE Domain Uzantısı

Peru ülkesinin uluslararası düzeyde kullandığı ülke kodu olan .pe, aynı zamanda ülkenin web alan adres uzantısı olarak da kullanılmaktadır. Güney Amerika’da bulunan Peru kıtanın nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık 4. Ülkesidir. Kıtada sıklıkla kullanılan ve oldukça popüler bir uzantıdır. 1991 yılından beri Peru ülkesinde kullanılan uzantı hem bireylere, hem de şirketlere satın almaları ve kayıt yaptırmaları için izin verilmektedir. Uluslararası bir platformda web sitesi sahibi olmak istiyorsanız ve şirketinizin ya da kişisel bloğunuzun, web sitenizin çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmesini ve bu ziyaretlerden para kazanmak istiyorsanız o zaman hedef kitlenizi çok daha geniş tutmalısınız. Özellikle Güney Amerika’da bulunan Peru gibi ülkelerin uzantılarını alarak Amerika kıtasındaki pek çok kişiye ulaşabilir ve online portal oluşturabilirsiniz. Her web sitesi adresi için 5 yıllığına verilen .pe uzantısı le alacağınız web adresinizi isterseniz bir başka siteye de yönlendirebilirsiniz. Alacağınız domainin .pe uzantısı sayesinde profesyonel bir web sitesi ya da web adresi sahibi olabilir ve aynı zamanda çok ziyaret edilen ve para kazandıran bir blog sahibi de olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Peru" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Peru" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pe domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.