🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PF Domain Uzantısı

Fransız Polinezyası’nın ülke kodu olan .pf aynı zamanda ülkenin üst düzey alan kodu olarak da kullanılmaktadır. Okyanusya’da bulunan Fransız Polinezyası’nda Fransızca dili kullanılmaktadır. Aynı zamanda Okyanusya kıtasının da en kalabalık 7. Ülkesi durumundadır. Fransızca konuşulması açısından da .pf uzantısı dünyada en çok tercih edilen uzantılardan biri haline gelmektedir. Popülerliği giderek artan .pf uzantısı ile online portal oluşturmak, kişisel web sayfası ya da blog açmak, herhangi bir işe yönelik web sitesi açmak da söz konusu olabilmektedir. Fransız Polinezyası’na ait olan .pf uzantısı hem bireysel, hem de tüzel kişilere satılmakta ve tescil edilmesine izin verilmektedir. Bireysel ya da tüzel kişiler için alınacak olan uzantıya her bir adres için 1 ile 10 yıl aralığında sürelerle izin verilmektedir. Alan adı uzantısı olarak .pf kullanmak aynı zamanda sitenizin dünyanın en çok konuşulan 5. dili olan Fransızca konuşulan ülkelerinde de sıklıkla ziyaret edilmesine neden olacaktır. Alacağınız web sitesini size ait olan başka bir web sitesine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Fransız Polonezyası" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Fransız Polonezyası" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ac domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.