🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PH Domain Uzantısı

Domain alan uzantısı almak istiyorsanız siz de son yılların en popüler uzantılarından olan .ph’yi tercih edebilirsiniz. Filipinler’e ait olan .ph uzantısı ülkenin hem uluslararası kodu, hem de aynı zamanda üst düzey etki alan kodu olarak da kullanılmaktadır. Dünya çapında bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız ve yapılan aramalarda en üst sıralarda çıkan bir siteye sahip olmak niyetinde iseniz o zaman uzantı alırken yerellikten uzak, daha global bir uzantı almaya özen göstermelisiniz. Asya’da bulunan Filipinler, kıtanın da en kalabalık ülkeleri arasında yedinci sırada yer aldığından, alacağınız .ph uzantısı sayesinde tüm Filipin halkına ve Asya kıtasında pek çok kişiye ulaşabilir ve ciddi bir hedef kitle sayısına ulaşabilirsiniz. Asya’da çok popüler olarak kullanılan .ph ülkemizde de kullanılmaktadır. Hem bireysel başvurulara, hem de tüzel kişilere, şirketlere verilen uzantının süresi ise her web adresi için 2 yıl civarıdır. 1990 yılından beri Filipinler’e ait resmi uzantı olan .ph sayesinde siz de web sitenizi daha çok ziyaret edilen bir adres haline getirebilir ve bu sayede daha hızlı ve çok para kazanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Filipinler" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Filipinler" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ph domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.