🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PK Domain Uzantısı

Uluslararası bir web sitesine sahip olmak mı istiyorsunuz? Daha çok ziyaret edilen bir siteniz olsun, ziyaretçi sayısının artışına bağlı olarak kazanacağınız paranın da artmasını mı istiyorsunuz? Aralamalarda tüm dünyada en üstte çıkan bir web adresi almak istiyorsanız siz de o zaman yerellikten uzaklaşıp nasıl bir hedef kitleye sahip olmak istiyorsanız o yönde bir alan uzantısı alarak işe başlayabilirsiniz. Pakistan’ın ülke kodu olan .ph internet sitelerinde de resmi olarak üst düzey etki alan kodu olarak kullanılmaktadır. Asya’da bulunan Pakistan nüfus açısından da son derece kalabalık bir ülkedir ve Asya’nın da en kalabalık 4. ülkesidir. Kıtada çok popüler olarak kullanılan .pk uzantısı Pakistan ile iş yapan pek çok kişi veya kurum için de internet web sitesi adres uzantısı olarak kullanılmaya devam edilmektedir. Bu sayede hem Pakistan’daki kitlelere, hem de Asya’daki pek çok ülkeye ve vatandaşa daha kolay ulaşılabilmektedir. Hedef kitlenin büyük olması da aynı zamanda siteyi ziyaret eden kişilerin de çoğalması anlamına geldiğinden para kazanmak da oldukça kolay bir halde gelmiştir.

Domain Detayları

Açıklama : "Pakistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Pakistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pk domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.