🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PM Domain Uzantısı

Saint Pierre ve Miquelon için ülke kodu ve aynı zamanda da üst düzey internet kodu olarak kullanılan .pm sayesinde profesyonel bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Kuzey Amerika’da bulunan be 36. kalabalık ülke olarak kayıtlara geçen Saint-Pierre ve Miquelon’da oldukça popüler olarak kullanılan .pm uzantısı 1997 yılından beri kullanılmaktadır. Hem bireylere, hem de şirketlere satın alma izni verilen uzantı aynı zamanda her web sitesi adresi için 1 ile 10 yıllık sürelerle tescil edilmektedir. Hedef kitlenizi yerellikten uzak daha geniş tutmak istiyorsanız alacağınız domainin uzantısını da yerel değil uluslararası kodlar içinden seçmelisiniz. Bu sayede dünyada pek çok ülkenin ziyaret edebileceği bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Kalabalık nüfuslar sayesinde ve ziyaretçi sayınızın artması nedeniyle de daha çok para kazanabilirsiniz. Alacağınız web sitesini yine size ait olan başka bir web adresine de yönlendirebilirsiniz. Profesyonel bir görünüme sahip olmak ve güven veren bir uzantıya sahip olmak istiyorsanız siz de .pm uzantısını kullanarak Kuzey Amerika’da çok sayıda kişiye ulaşabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Saint-Pierre ve Miquelon" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Saint-Pierre ve Miquelon" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.