🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PN Domain Uzantısı

Pitcairn Adaları’nın internet uzantısı .pn’dir. bu uzantı Pitcairn Adaları’nın hem ülke kodu hem de üst düzey etki alan kodu olarak da kullanılmaktadır. 1197 yılından beri kullanılan .pn uzantısı adaların bulunduğu coğrafi bölgede oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Pek çok kişi Okyanusya’da bulunan Pitcairn Adaları’nın web uzantısını alarak kendisine profesyonel görünümde bir şahsi blog sayfası ya da web sitesi açmaktadır. Bu sayede ziyaretçi sayısı da kıtadaki kişiler de düşünüldüğünden oldukça yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Kişisel web sitesi dışında isterseniz şirketiniz için de web sitesi adresi alabilir ve uzantısını .pn olarak seçebilirsiniz. Online portal oluşturmak için ya da dünya çapındaki bir etki alanına kavuşmak için Pincairn Adaları’na ait olan .pn uzantısına almanız yeterli olacaktır. Hem bireylere hem de tüzel kişilere verilen .pn uzantısı her adres için 2 yıllığına tescil izni verilmektedir. Alacağınız adresi size ait olan bir başka adrese de yönlendirebilirsiniz. Uluslararası kodlar satın alarak web sitenizin çok daha fazla ziyaret edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Pitcairn Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Pitcairn Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pn domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.