🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PRO Domain Uzantısı

Pro domain uzantısı, özellikle, com ve net gibi alan adı uzantılarına gösterilen yoğunluk sonucunda yaratılmıştır. Bu anlamda, domain uzantılarında yaşanan sıkışmasının giderilmesi için tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur. .Pro, İngilizce, professional kelimesinden gelmektedir. Profesyonel çalışanlar için hazırlanan ilk ve tek domain uzantısı olarak dikkat çekmektedir. .Pro, işinde uzman olan, profesyonel şekilde çalışan kişiler ve kurumlar için tasarlanmıştır. Bu anlamda, büyük holdingler, önemli ve kapsamlı şirketler de bu domain uzantısını alabilir. Bu uzantının önemli bir avantajı da markalaşma sürecine yardımcı olmasıdır. Genel arama motorlarında yapılacak organik aramalar için tam uyumlu kelimelerle görünebilmek için de .pro domain uzantısından yararlanmak mümkündür. .pro domain uzantısı ile marka değerinin yükselmesi yönünde önemli adımlar da atılabilir. Firmalar ve bireyler, işleriyle ilgili çalışmalarında kullanacakları web sitelerinin yaratılmasında .pro domain uzantısından rahatlıkla yararlanabilir. Bu alanda hizmet almak için, domain uzantıları edinilmesi için işlem sunan internet sitelerinden yararlanmak mümkündür. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra, belirli süreler için kullanacağınız domain uzantılarına erişebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Professions" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Professions" olarak etkinlik gösteren veya iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pro domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.