🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.PS Domain Uzantısı

Filistin Bölgesi’ne ait olan .ps uzantısı bölgede en çok kullanılan web adres uzantısıdır. Ülke kodu olan .ps pek çok kişi tarafından da internet adresleri için kullanılan popüler bir uzantıdır. Özellikle bölgede iş yapan kişilerin ya da firmaların web sitesi adresleri bu uzantı ile bitmektedir. Asya kıtasında bulunan Filistin kıtanın da en kalabalık 40. ülkesidir. Bulunduğu coğrafi bölgede oldukça popüler olan .ps uzantısı 2000 yılından itibaren kullanımda bulunmaktadır. Hem bireylere, hem de şirketlere verilen uzantı sayesinde bölge halkına daha kolay ulaşmak mümkün olduğu gibi Asya kıtasında da ciddi bir hedef kitleye ulaşmak söz konusu olabilmektedir. Profesyonel bir etki istiyorsanız alacağınız domainin adres uzantısını mutlaka uluslararası bir düzeyde seçmekte fayda vardır. Kişisel blog sayfası oluşturabilir, web sitesi açabilir ya da şirketinizi bölgede tanıtabilirsiniz. Hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi dış pazarlara ulaştırabilmek için küresel uzantılar kullanmak size daha çok para kazandırabilecek ve ziyaretçi sayınızı da çok daha fazla artıracaktır. Filistin’e ait .ps uzantısını almak istediğinizde 1 ile 10 yıl aralığında tescil edebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Filistin" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Filistin" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ps domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.