.PW Domain Uzantısı

Palau ülkesinin resmi internet alan uzantısı olan .pw, Palau’nun ülke kodu olarak da kullanılmaktadır. Okyanusya’da bulunan Palau kıtadaki en kalabalık ülkeler arasında bulunuyor. 1997 yılından beri kullanılan .pw uzantısı üst düzey etki alan uzantısı olarak bölgede popüler şekilde kullanılmaya devam edilmektedir. Palau ülkesinde kullanılan otak dil İngilizce’dir. Bu nedenle bölgede .pw uzantısı sıklıkla kullanılmaktadır. İngilizce konuşan tüm ülkelerde .pw uzantılı bir siteye girileceğini düşündüğümüzde site ya da web adresi üzerinden oldukça büyük paralar kazanmak da mümkün olmaktadır. İngilizce bilindiği gibi web dili olarak ilk sırada yer almaktadır. Alacağınız web adresi sayesinde hem yerel kitleleri aşabilir, hem de uluslararası platformlarda kişisel bloğunuzu, ve web sitenizi tanıtabilirsiniz. Online portal oluşturabileceğiniz .pw uzantısı ile şirketinizin de Palau ve çevresinde tanınmasına vesile olabilirsiniz. İsterseniz alacağınız web sitesi adresinizi bir başka adrese de yönlendirebilirsiniz. Palau tarafından her bir adres için 10 yıllığına tescil izni verilmektedir. Bu sayede uzun yıllar alacağınız adres üzerinden hedef kitlenizin genişliği sayesinde daha çok ziyaret edilebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Palau" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Palau" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .pw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.