🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.RE Domain Uzantısı

Etkili bir web adresi satın almak istiyorsanız ve Google arama sonuçlarında ilk sıralarda görünmesi gibi bir dileğiniz varsa elbette adresinizi ve uzantınızı doğru seçmelisiniz. Hedef kitlenizi ne kadar geniş tutarsanız web sitenizin ziyaret edilme şansı da o kadar yüksek olur. Çok ziyaret edilen bir sayfanın hem arama sonuçlarında ilk sırada çıkmasını sağlarsınız, hem de web adresiniz üzerinden çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Çok ziyaret edilen bir site adı istiyorsanız uzantısını yabancı ülke kodları arasından seçebilirsiniz. Örneğin Réunion’un ülke kodu olan .re aynı zamanda üst düzey etki alan uzantısı olarak da kullanılmaktadır. Afrika’da bulunan Réunion kalabalık bir nüfusa sahip 48. ülkedir. Ülke uzantısını kendiniz kayıt olarak alabilir ve online bir porta oluşturabilirsiniz. Bireylere ve aynı zamanda şirketlere verilen web uzantısı sayesinde firmanızın Afrika’da da tanınmasını sağlayabilir ve bu durumu iş açısından lehinize kullanabilirsiniz. 1997 yılından beri aktif olarak kullanılan .re uzantısı her adres için 10 yıl süre ile tescil edilebilir durumdadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Réunion" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Réunion" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ac domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.