🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.RU Domain Uzantısı

Uluslararası bir geçerliliğe sahip olan web alan uzantısı istiyorsanız Rusya’nın ülke kodu olan ve aynı zamanda üst düzey etki alan kodu olarak kullanılan .ru’yu kullanabilirsiniz. Avrupa’nın en kalabalık ikinci ülkesi olması da alacağınız uzantının çok büyük kitlelerce ziyaret edileceği anlamına gelmektedir. Ziyaretçi sayısının yüksek olması web siteniz üzerinden kolaylıkla para kazanmanıza da neden olacaktır. Avrupa kıtasında kullanılan uzantılar arasında popüler olan ve en çok kullanılan 5. uzantı olan .ru sayesinde siz de web sayfanızı oluşturabilir, şirketiniz için web sitesi adresi satın alabilirsiniz. Hedef kitlenizi uluslararası bir platformda tutmanız aynı zamanda arama sonuçlarında web adresinizin en üst sıralarda çıkmasına da neden olacaktır. 1994 yılından itibaren Rusya’nın resmi alan kodu olarak kullanılan uzantı hem firmalara hem de bireysel kullanıcılara verilmektedir. Alacağınız web adresinizi isterseniz bir başka web sitenize de yönlendirebilirsiniz. Her bir adres için .ru uzantısını 10 yıllığına tescil ettirebilirsiniz. Uluslararası uzantıları kullanarak hedef kitlenizi yerellikten uzaklaştırıp çok daha geniş kitlelere ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Rusya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Rusya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ru domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.