🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

RW Domain Uzantısı

Ruanda’nın uluslararası ülke kodu .rw’dir. Bu uzantı aynı zamanda ülkenin resmi web alan uzantısı olarak da kayıtlara geçmiştir. Afrika’da bulunan Ruanda en kalabalık 30. ülkedir. Ülkede resmi dil İngilizce olduğundan alacağınız .rw uzantısı sayesinde dünyanın resmi web dili olan İngilizcenin avantajını kullanarak çok yüksek ziyaretçi sayısına ulaşabilirsiniz. Hedef kitlelerinize çok daha kolay ulaşım sağlayabileceğiniz .rw uzantısı sayesinde online portal oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kişisel bloğunuzu açabilir, size özel web sitesi adresi satın alabilirsiniz. İş sahibi iseniz şirketinizi uluslararası bir platforma taşıyarak rakiplerinizle aranıza ciddi mesafeler koyabilirsiniz. 1996 yılından beri aktif olarak kullanılan .ru aynı zamanda popüler bir web alan uzantısıdır. Tüzel kişilere verilen uzantı her adres için 10 yıllığına verilmektedir. Web alan kodunuzu yabancı ülkelerin kodlarından seçerek isterseniz başka bir siteye de yönlendirebilirsiniz. Google arama motorunda en üst sıralarda çıkabilecek olan sitenizin çok ziyaret edilmesi de size beklediğinizden çok daha fazla para kazanma yollarını açacaktır. Uzantınızı seçerken mutlaka hedef kitle belirlemeli ve ona uygun bir adres seçmelisiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Rwanda" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Rwanda" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .rw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.