🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SA Domain Uzantısı

Suudi Arabistan’ın uluslararası ülke kodu olan ve aynı zamanda üst düzey alan kodu olarak da kullanılan .sa Asya’da son derece popüler bir uzantıdır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Suudi Arabistan çevresinde sıklıkla kullanılan .sa uzantısı, ülkemizde Suudi Arabistan ile iş yapan firmalar tarafından da popüler şekilde kullanılmaktadır. 1994 yılından itibaren ülkenin resmi kodu olan .sa hem bireysel başvurulara hem de tüzel kişilere verilen ve tescil ettirilen bir uzantıdır. Web adresinizi .sa uzantısı ile alarak Asya’da büyük kitlelere ulaşabileceğiniz gibi, Suudi Arabistan’da da geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Kişisel web adresi satın alabilir ya da blog sayfası oluşturabilirsiniz. Şirketiniz için de .sa uzantısını satın alarak firmanızı ve hizmetlerinizi Asya’da tanıtma şansını elde edebilirsiniz. Her bir adres için 10 yıllığına tescil edilen .sa uzantısı sayesinde hedef kitlenizi geniş bir kıtaya yayabilir, isterseniz alacağınız adresi başka bir web sitesine de yönlendirebilirsiniz. Domain ve uzantılarını alırken, ziyaretçi sayısının önemini de aklınızda tutun. Çok ziyaret edilen bir adresin size çok para kazandıracağını da bilmelisiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Suudi Arabistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Suudi Arabistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sa domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.