🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SB Domain Uzantısı

İnternet üzerinden para kazanmanın yollarından biri de hiç kuşku yok ki web adreslerini doğru almaktan geçiyor. Hedef kitlesi iyi belirlenmiş ve doğru seçilmiş, etkili bir domain ve uzantı sayesinde çok büyük paralar kazanmak mümkün. Bu nedenle yeni bir site açmak isteyen ve domain satın almak isteyen kişiler artık hedef kitlelerini yerellikten uzak tüm dünya insanlarına ulaşacak şekilde oluşturuyorlar. Bunlardan biri de .sb uzantısı sahibi olmaktan geçiyor. Solomon Adaları’na ait olan .sb uzantısı aynı zamanda ülkenin internet kodu olarak da kullanılmaktadır. 1994 yılından itibaren kullanımda olan .sb uzantısını satın alarak hem online portal oluşturabilir, hem de profesyonel bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Solomon Adaları Okyanusya’da bulunan en kalabalık altıncı ülkedir. Bulunduğu coğrafi bölgede çok popüler olan ülkenin internet uzantısı da çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hem bireysel, hem de tüzel kişi olarak satın alabileceğiniz .sb uzantısı sayesinde online portal oluşturabilirsiniz. Her site adresi için 10 yıllığına tescil izni verilmektedir. Dilerseniz adresinizi başka bir web sitesine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Solomon Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Solomon Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sb domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.