🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SE Domain Uzantısı

İsveç’in internet kodu olan .se, uluslararası ülke kodu olarak da kullanılmaktadır. Avrupa’da bulunan ve en kalabalık 19. ülke olarak bilinen İsveç’e ait olan .se aynı zamanda popüler bir uzantı ismidir. Dünyanın en sempatik uzantıları arasında bulunan .se 1.5 milyona yakın alan adında kullanılmaktadır. Avrupa kıtasında ve İsveç’te popüler bir web adresiniz olmasını istiyorsanız .se uzantısını kullanabilirsiniz. Şirketlere verilen uzantı aynı zamanda şahsi başvurularda da tescil edilme imkanına sahiptir. 1986 yılından beri resmi olarak kullanımda olan .se uzantısı ile online portal oluşturabilir ve kişisel blog sayfası oluşturabilirsiniz. Şirketinize yönelik bir web sitesi sahibi olabileceğiniz gibi kişisel web sitenizin alan uzantısı olarak da kullanabilirsiniz. Popüler olmasından dolayı hedef kitlenizi de artıran bir alan kodu olan .se sayesinde sitenizin çok daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir web alan ismine sahip olmak için .se uzantısını almanız yeterli olacaktır. 1 ile 10 yol aralığında tescil edebileceğiniz uzantı sayesinde, web sitenizi de başka bir siteye yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "İsveç" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "İsveç" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .se domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilebilir. Transfer Süresi : Yok
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.