🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SH Domain Uzantısı

Etkili bir web adresi satın almak istiyorsanız web alan uzantısı olarak Saint Helena ülkesine ait internet uzantısını seçebilirsiniz. Saint Helana’nın ülke kodu olan .sh Afrika’da son derece popüler alan uzantılarından biridir. Kıtanın 57. en kalabalık ülkesi olan Saint Helena bulunduğu coğrafi bölgede en çok tercih edilen uzantıya da sahip. 1997 yılından beri kullanılan .sh uzantısı sayesinde kişisel bloğunuza profesyonel bir görünüm katabilirsiniz. Ayrıca kişisel web sitenizin alan uzantısını da .sh seçebilir ve dilerseniz şirketinizin web sitesini çok daha büyük kitlelere duyurabilirsiniz. Tüzel kişilere ve şahıslara satın alma izni verilen .sh uzantısı sayesinde siz de aramalarda en üstlerde çıkan bir domaine sahip olabilirsiniz. Ayrıca hedef kitlenizin genişlemesi nedeniyle de web siteniz üzerinden ziyaretçi sayısının kalabalık olması nedeniyle daha büyük paralar kazanabilirsiniz. 1997 yılından beri kullanımda olan .sh uzantısını her bir web alanı için 1 ile 10 yıl arasında satın alabilirsiniz. Alacağınız web sitesi adresinizi isterseniz başka bir web sitesine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Saint Helena" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Saint Helena" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sh domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.