🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SI Domain Uzantısı

Slovenya’nın ülke kodu olan .si aynı zamanda ülkenin üst düzey internet kodu olarak da kullanılmaktadır.Etkin ve popüler bir domain almak isteyen pek çok kişi günümüzde Slovenya’nın .si uzantısını kullanarak daha çok ziyaretçi sayısına ulaşmaktadır. Avrupa kıtasında bulunan Slovenya nüfus açısından da kıtanın en kalabalık 36. ülkesidir. Sahip olduğu internet alan uzantısı olan .si ise Avrupa’da kullanılan en değerli ve en popüler29. uzantıdır. 100 binin üzerinde kayıtlı adres bulunan .si uzantısını alarak siz de etkili bir domain sahibi olabilir, online portal oluşturabilirsiniz. Kişisel web sitesi ya da blog açabilir, şirketiniz için de Avrupa kıtasında ek çok kişi ve kuruma ulaşabileceğiniz bir web sitesi sahibi olabilirisiniz. 1993 yılından itibaren kullanımda olan .si uzantısı herhangi bir kuruluşa ya da şahıslara tescil edilmeleri için izin verilmektedir. Slovence konuşulan ülkede aynı zamanda diğer web dilleri de kullanılmaktadır. Hedef kitlenizi Slovenya ve Avrupa’ya yönelik planlıyorsanız o halde siz de .si uzantısı sayesinde kolaylıkla ziyaretçi sayınızı artırabilirsiniz. Slovenya, internet uzantısını her adres için en fazla 5 yıllığına vermektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Slovenya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Slovenya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .si domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.