🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SJ Domain Uzantısı

Svalbard’ın ülke kodu olarak kullanılan .sj aynı zamanda ülkenin internet alan kodudur. 1997 yılından itibaren kullanımda olan .sj şu an aktif olarak kullanılmamaktadır. Domain almak isteyen kişiler alacakları uzantının ne kadar süredir kullanımda olduğunu ve hala aktif ya da pasif olup olmadıklarına da bakmaları gerekmektedir. Etkili ve popüler bir domain alarak sitenizi ya da web sayfanızı Google aramalarında en üstlerde çıkarabilirisiniz. Domain alırken yerel hedef kitlesine yönelik bir site açmak istiyorsanız ona uygun bir uzantı satın almanız yararınıza olacaktır. Öte yandan son yıllarda çok popüler hale gelen yabancı ülke kodlarına ait uzantılardan da satın alarak kullanabilirsiniz. İster şahsi bir blog sayfası oluşturun, ister online portalınız olsun her şekilde sitenizin hedef kitlesinin çok daha fazla olacağını düşünebilirsiniz. Şirketler için de domain seçimi son derece önemlidir. Firmanın aramalarda en üstte çıkmasının yanı sıra aynı zamanda uluslar arası bir profesyonelliğe sahip domain sayesinde çok daha fazla ziyaretçi edinebilirsiniz. Dilerseniz alacağınız web adresini başka bir adrese de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Svalbard ve Jan Mayen Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Svalbard ve Jan Mayen Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sj domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.