🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SL Domain Uzantısı

Popüler domain sahibi olarak web sitenizi aramalarda listenin en üstünde görüntüleyebilirisiniz ve aynı zamanda doğru ve etkin bir domain sayesinde hedef kitlenize de daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sierra Leone’nin ülke kodu ve üst düzey internet uzantısı olan .sl 1997 yılından beri kullanılmaktadır. Afrika’da bulunan Sierra Leone aynı zamanda nüfus olarak Afrika’nın en kalabalık 36. ülkesidir. Bulunduğu coğrafi bölgede çok popüler olan .sl uzantısı hem bireysel web sitesi sahibi olmak isteyenlere, hem de tüzel kişilere verilmektedir. Online portal oluşturabileceğiniz uzantı sayesinde şirketinizin hedef kitlesini de artırabilir ve web sitenizin çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenizin kalabalık olması ve çok ziyaret edilmek de sizin web adresiniz üzerinden çok daha fazla para kazanmanız anlamına gelmektedir. Resmi dili İngilizce olan Sierra Leone’nin web uzantısı sayesinde İngilizce konuşulan tüm ülke vatandaşlarına daha kolay ulaşabilir ve web sitenizin çok daha fazla ziyaretçi ile buluşmasını sağlayabilirsiniz. Sl uzantısını her bir web adresiniz için en fazla 5 yıllığına tescil ettirebilirisiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Sierra Leone" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Sierra Leone" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sl domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.