🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.SM Domain Uzantısı

San Marino’ya ait olan .sm uzantısı ülkenin bulunduğu coğrafi bölgede çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. San Marino’nun ülke kodu olan .sm aynı zamanda da internet alan uzantısı olarak kullanılmaktadır. Avrupa kıtasında yer alan San Marino nüfus açısından da en kalabalık 52. ülkedir. Profesyonel bir web sayfası sahibi olmak istiyorsanız .sm uzantısını satın alabilir ve online portal oluşturabilirsiniz. 1995 yılı itibariyle aktif olarak kullanılan .sm uzantısı pek çok kişinin kullandığı son derece popüler uzantılar arasında yer almaktadır. Kişisel web sayfası ya da web sitesi oluşturabilir ve hedef kitlenizi büyütebilirsiniz. Yerellikten uzaklaşıp daha global bir kitle sahibi olmak istiyorsanız o halde siz de uluslararası geçerliliği olan domainler satın alabilirsiniz. Şirketlere ve bireylere satışı yapılan .sm uzantısı ile firmanızın Avrupa’da da tanıtımını yapabilir ve hizmetlerinizi çok daha fazla kişiye sunabilirsiniz. İtalyanca konuşulan San Marino aynı zamanda İtalyanca konuşulan ülke vatandaşları tarafından da ziyaret edilen bir web uzantısına sahiptir. Siz de domaininizi .sm alarak 2 yıl boyunca kullanabilirsiniz. Dilerseniz aldığınız web sitesini başka bir web adresine de doğrudan yönlendirerek kullanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "San Marino" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "San Marino" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .sm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.